O nas

Młodzi ludzie z pasją. Licealiści, którzy wolny czas spędzają w dość niekonwencjonalny sposób dla większości rówieśników. Swoje spostrzeżenia na temat książek, filmów, czasopism przekazują innym właśnie tutaj. Przedstawiamy zawsze szczere, choć subiektywne opinie na dany temat.

Katarzyna Przepiórka - pionierka całego przedsięwzięcia. Oprócz książek ceni sobie sport, a w szczególności futbol, o którym pisze dla dwóch portali. Wielbicielka dobrej literatury, filmów i seriali. Ubóstwia kryminały, thrillery, horrory, biografie, z jedną uwagą: muszą być po prostu dobre. Nie ogranicza się do kilku gatunków, ciekawa nowych wyzwań. Kibic FC Barcelony (choć sympatyzuje też z innymi klubami), fanka Franka Lamparda, Leo Messiego i jeszcze kilku innych piłkarzy. Zawsze szczere opinie, czasami z nutką złośliwości lub ironii. Pisze, bo to sprawia jej niesamowitą radość.
E-mail: kasia.przepiorka@wp.pl
Twitter: @pustulkaa

Kamila Chołuj -  nieco zwariowana dziewczyna z dużym poczuciem humoru. Myśli trochę inaczej niż inni, co sprawia, że widzi rzeczy w niecodziennym świetle. Uwielbia wszystko komentować i wszędzie dorzucać swoje 3 grosze. Niezależna (czasem aż za bardzo), sympatyczna i towarzyska. Często żyje w swoim świecie. Największa fanka Maroon 5. Uwielbia czytać książki science fiction, fantasy, romanse i kryminały.
E-mail: kc.blog1201@gmail.com

Katarzyna Zawadzka - licealistka, która lubi nowe wyzwania. Ogląda komedie, horrory oraz thrillery (tylko ze znajomymi). Towarzyska, otwarta, choć często pesymistycznie nastawiona do życia. Co do książek preferuje kryminały, ale nie czyta wyłącznie jednego gatunku.
E-mail: kaa.zaaw@gmail.com

Miron Wójcicki - pasjonuje go akwarystyka i świat mobilnych urządzeń. Od niedawna interesuje się też fotografią. Tutaj będzie pisał o filmach, które ocenia według własnych upodobań, subiektywnie, ale szczerze. W przyszłości marzy o wyjeździe do Norwegii.
E-mail: miroon1997wolka.pl@gmail.com

Rafał Sobkiewicz  przyjęty do zespołu, by pozytywnie namieszać na blogu. Szczególnie upodobał sobie kinematografię, książki omija. Ceni gatunki historyczne i science fiction. Wielbiciel ciekawostek historycznych i naukowych. Obserwując świat, często doszukuje się ukrytego dna, próbuje wyciągać wnioski i odpowiedzieć na pytanie, dokąd zmierza dzisiejsza cywilizacja. Gorący przeciwnik wszelkiej poprawności politycznej i dzisiejszego systemu społecznego funkcjonującego w Europie. Ocenia zawsze po swojemu, często kontrowersyjnie, starając się jednak nie przekroczyć granic dobrego smaku.
E-mail: Interfectoremus@gmail.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz